Get Adobe Flash player

 suns

  _______________________________________________________________ 

 

 

Apsveicam!

Satversmes tiesas izsludinātajā skolēnu zīmējumu un domrakstu konkursā par Satversmi

3.vietu ieguva Keita Kondore(6.C kl.),

atzinību ieguva Selīna Balakāne (6.B kl.).

15.februārī Keita un Selīna,  un vizuālās mākslas skolotāja Aiva Linkeviča piedalījās  apbalvošanas pasākumu Rīgā, Satversmes tiesā.

Konkurss tika rīkots par godu Satversmes dibināšanas 96. gadadienai.

 

Paldies Keitas māmiņai par atbalstu!

________________________________


Sveicam!

Bauskas un Rundāles novada izglītības iestāžu skatuves runas konkursā

par iegūto 1.pakāpi:

2. C klases skolnieces Alīnu Vilciņu un Selīnu Liepu ( skolotāja Ināra Muraško),

5.B klases skolnieci Leinu Simanoviču (skolotāja Vija Cerusa);

par iegūto 2.pakāpi:

4.A klases skolnieci Karīnu Kondori (skolotāja Santa Nākmane)

6.C klases skolniecei Keitu Kondori (skolotāja Sanita Anspoka).

 

Bauskas un Rundāles novada izglītības iestāžu teātru uzvedumu konkursā

par iegūto 1.pakāpi:

Teātra kopu “Ancīši”- 1.B klases teātra grupu un 5.B klases teātra grupu un teātra kopas režisori Anitu Feldmani!

 

Alīnai Vilciņai un Leinai Simanovičai 27.februārī jāpiedalās reģiona skatuves runas konkursā,

bet teātra kopa ”Ancīši” uzaicināti piedalīties  XI Starptautiskajā bērnu un jauniešu teātru festivālā “... un es iešu un iešu!” 20.-21.aprīlī Valmierā.

 

                                                                                                                   slzv

  

  

________________________________

Sveicamgolden cup_PNG14543

ar izcīnīto 1. vietu

Bauskas novada sacensībās “Minibasketbola festivāls”

zēniem 4.klašu grupā

Dāvis Smiltnieks 4.b

Maikls Burmistrovs 4.b

Adrians Šukelovičs 4.b

Kristers Rudevičs 4.b

Adrians Augusts 4.b

Markuss Kardovičs 4.b

     

ar izcīnīto 2. vietu

Bauskas novada sacensībās “Minibasketbola festivāls”

meitenēm 4.klašu grupā

Kristīne Ella Slaidiņa 4.b

Marta Rutka          4.b

Marianna Kuzmiča          4.b

Viktorija Digre         4.a

Adrija Megre         4.a

Zane Štāle                 4.c

 

 


Sveicam skolas vizuālās mākslas konkursa uzvarētājus

 

Text Box:  1.-2.kl. grupā

Leila Žukauska (1.a)

Keita Buķele (2.a)

Elisa Matuzone (2.a)

Kitija Kampiņa (2.a)

Bridžeta Britānija Liepiņa (2.b)

Kristiāns Ķēniņš (2.a)

http://www.l7vsk.lv/Files/Gallery/Lepojamies/flowers.png

 

 


                                      3.-4.kl. grupā

Estere Kampuse (3.a)

Sindija Brikmane (3.b)

Amanda Lazda (4.a)

Denīze Rence (4.a)

Lelde Rādena (4.b)

Ance Ūdre (4.b)

Nikola Adamaite (4.c)

 

 

Vēlam viņiem veiksmi novada olimpiādē.

 

Paldies visiem pārējiem par piedalīšanos un darbu!

 

Paldies vizuālās mākslas skolotājām -  L.Vanagai, E.Bunkevičai,
A. Feldmanei, A. Linkevičai, S. Krilovai,

D. Eimusai, I.Masjulei.

 

E-klase

Tie vecāki, kuri ir reģistrējušies e-klases sistēmā iepriekšējā mācību gadā, var izmantot tās pašas paroles, nav nepieciešams reģistrēties no jauna.

Ja vēl neesat reģistrējies, to var izdarīt :

*sazinoties ar sava bērna skolotāju. Skolotājs E-klasē reģistrēs Tavu mobilā telefona numuru un nosūtīs uz to paroli.

Ja paroli esat aizmirsuši, to var atjaunot:

*Ar īsziņas palīdzību. Lasīt sīkāk

Sīkāka informācija : www.e-klase.lv