Get Adobe Flash player

Sasniegumi 2018./2019.mācību gadā

 

Sveicam skolas matemātikas olimpiādes uzvarētājus
5.klašu grupa
Kristīne Ella Slaidiņa - 1.vieta
Everita Kampiņa - 2.vieta
Annija Dzene , Žanete Munda - 3.vieta
6.klašu grupā
Anete Čakša – 1.vieta
Sandris Ernests Rudzroga – 2.vieta
Renija Alksnis, Diāna Grantiņa, Paula Veģere – 3.vieta
Veiksmi visiem novada matemātikas olimpiādē!
Paldies visiem olimpiādes dalībniekiem!
Paldies skolotājām J.Bulīgai ,L.Ģerģei ,S.Nākmanei ,M.Savickai un
Sestdienas matemātikas skolas pasniedzējam profesoram A.Cibulim!

 

 


 

__________________________


Sveicam mūsu skolas folkloras kopas meitenes par iegūtajām 
1.vietām 1.-4.kl.grupā un 5.-9.klašu grupā

latviešu tautasdziesmu dziedāšanas sacensībās “Lakstīgala 2019” 1.posmā Jelgavas novadā.

Veiksmi nākamajā posmā, kas nākamnedēļ notiks notiks Bauskā.

Paldies skolotājai Dainai Ārmanei par ieguldīto darbu!

 

__________________________

Bauskas novada skatuves runas  konkursam, kas notiks 21.martā,  izvirzīti šādi skolēni:

    Amēlija Kanašķe 1.A kl., skol.S.Nākmane

    Juris Jānis Balta  2.B kl., skol.A.Feldmane

    Sabīne Konopecka  2.B kl., skol.A.Feldmane

    Braiens Burmistrovs  3.A kl., skol.S.Šmite

    Alīna Vilciņa  3.C kl., skol.I.Muraško 

    Karīna Kondore  5.A kl., skol.S.Anspoka

 

__________________________

 

Zemgales reģiona “BĒRNU VIEGLATLĒTIKAS FESTIVĀLS 2019”

2. vieta un ieguvām ceļa zīmi uz BĒRNU VIEGLATLĒTIKAS FESTIVĀLU Rīgā, kur sacentīsies Latvijas spēcīgākās komandas!
Komandā startēja:
Toms Arsentjevs 
Edvards Bonāts 
Oskars Djačuks 
Timurs Kuzmičs 
Reinis Stūris 
Madara Katkovska 
Patrīcija Aišpure 
Alise Tīna Augstkalne 
Rūta Ģeidāne 
Gundega Munda

 

Paldies par piedalīšanos Bauskas sākumskolas otrajai komandai!
Aigars Ramanis
Markuss Žilinskis
Gustavs Striks
Artūrs Krastiņš
Sandis Sējējs
Estere Turova
Amēlija Kanašķe
Kate Skotele
Roberta Elza Stīrija
Emīlija Freimane

__________________________


Bauskas novada sacensības “Tautas bumbā”


ZĒNI - 2. vieta


Roberts Jakubonis 
Henrijs Bušs 
Jānis Barāns 
Mārcis Bīriņš 
Ervīns Stasjuns 
Dāvis Smiltnieks 
Kristers Rudevičs 
Markuss Kardovičs 
Markuss Nikolajs Trofimovs 

MEITENES - 3. vieta

Nikola Trasūne
Liāna Ērika Andrejeva
Rūta Rutka
Maija Bāliņa
Marianna Kuzmiča
Kristīne Ella Slaidiņa
Katrīna Markeviča
Žanete Munda
Zane Štāle

 Attachment1 2

 

__________________________

27.novembrī Bauskas KC tika sumināti skolu izvirzītie pedagogi

konkursā "Gada skolotājs".

Mūsu skola saka paldies par ieguldīto darbu un sveic mūsu skolotājas:

Sanitu Anspoku - pretendenti nominācijai ”Gada skolotājs pamatskolā”,

Mudīti Savicku - pretendenti nominācijai „Gada izglītības iestādes vadītājs vai vietnieks".

/lasīt vairāk/ 

 13528 1

 ____________________________________________________________________

Lepojamies!  

Izglītības un zinātnes ministrijas organizētajā konkursā "Gada sporta skolotājs 2018" noskaidroti trīs nominanti – Aiva Aišpure (Bauskas sākumskola), Sarmīte Gobiņa (Gulbenes sākumskola) un Pēteris Krastiņš (Salas vidusskola). Savukārt konkursa uzvarētājs – izcilākais Latvijas sporta skolotājs 2018. gadā – tiks nosaukts “Latvijas Gada balvas sportā 2018” apbalvošanas ceremonijā 21. decembrī. /lasīt vairāk/

GS 104

 

 ____________________________________________________________________

 

Bauskas novada sacensības basketbolā Jauno basketbolistu kauss - 1. vieta.


Toms Rimševics
Raivis Rampāns
Aleks Simsons
Sandris Rudzroga
Rodrigo Kramiņš
Roberts Miezītis

Attachment2

 

 

 ____________________________________________________________________

Bauskas novada sacensības basketbolā “Oranžā bumba”

1. vieta
Smiltnieks Dāvis
Burmistrovs Maikls
Šukelovičs Adrians
Rudevičs Kristers
Barāns Jānis
Augusts Adrians
Kardovičs Markuss

3. vieta
Puloks Rūdolfs
Savickis Ēvalds
Stasjuns Ervīns
Zviedris Kristaps
Burmistrovs Braiens
Slaidiņa Kristīne Ella
Vadapāls Niks
Bensons Rihards

11

 

 ____________________________________________________________________

Bauskas novada sacensības “Jaunais vieglatlēts”

E grupas meitenes
Evelīna Karlova 3.b - 300m 1.v., stafete 4 x 60m 1.v., 60m 1.v.
Felicita Leonora Feigina 3.a - 300m 3.v., tāllēkšana 1.v., 4 x 60m 1.v.
Nellija Karnīte 3.c - augstlēkšana 1./ 2.v.. 60m barjerskrējiens 1.v., 4 x 60m 1.v.
Anna Domenika Satovska 3.a - tāllēkšana 2.v., 60m barjerskrējiens 2.v.
Aleksandra Turova 3.b - lodes grūšana 1.v., 4 x 60m 1.v., 60m 3.v.
Kopvērtējumā meitenēm 1.vieta

E grupas zēni
Ņikita Ņikaņins 3.b - 60m 3.v., 4 x 60m stafete 3.v.
Ardis Slakteris 3.b - 300m 2.v., 4 x 60m stafete 3.v.
Braiens Burmistrovs 3.a - 300m 3.v., tāllēkšana 2.v., 4 x 60m stafete 3.v.
Rūdolfs Ropājs 3.b - tāllēkšana 3.v., 4 x 60m stafete 3.v.
Kopvērtējumā zēniem 3.vieta
.
D grupas meitenes
Maija Bāliņa 5.b - 60m barjerskrējiens 2.v., 300m 2.v.

D grupas zēni
Artis Duklavs 4.a - tāllēkšana 3.v., 60m barjerskrējiens 3.v., 4 x 60m stafete 1.v.
Henrijs Bušs 5.a - 60m 3.v., 300m 1.v., 4 x 60m stafete 1.v.
Markuss Nikolajs Trofimovs 5.c - 300m 3.v., 4 x 60m stafete 1.v.
Dāvis Smiltnieks 5.b - 4 x 60m stafete 1.v.

/skatīt galeriju/ 

 

 ____________________________________________________________________

Bauskas novada sacensības “Futbolā” - 1. vieta

Komandā spēlēja:

Valdis Valters Vanags
Kristers Ozols
Ģirts Maikls Kononovs
Dions Dorči
Marsels Miļjus
Henrijs Bušs
Nauris Roķis
Ivo Gailis
Markuss Straumanis
Markuss Nikolajs Trofimovs

futb

 

 

 ____________________________________________________________________

 

Logo 2018_gZals


Bauskas sākumskola izcīna 3. vietu
Stirnu buks 2018 skolu čempionātā.


Kopvērtējumā skolas komandu pārstāvēja 282 skolēni
Stirnu bukā visaktīvāk lēca 4.c, 6.b, 5.a, 6.c, 4.b, 6.a skolēni, kā arī 4.a, 5.c, 5.b skolēni.
Paldies visiem aktīvajiem skolēniem, skolotājiem, kuri atbalstīja skrienot, vecākiem un, protams, skolas vadībai!

 

 

 ____________________________________________________________________

Bauskas novada sacensības “Rudens komandu kross”

MEITENES 2007./2009. g. dz. - 1. vieta
Maija Bāliņa
Evelīna Karlova
Felicita Leonora Feigina

MEITENES 2005./2006. g. dz. - 2. vieta
Arta Marija Dreimane
Monta Šulte
Samanta Karaša

kola

ZĒNI 2007./2009. g. dz.

1. vieta
Henrijs Bušs
Markuss NikolajsTrofimovs
Maikls Burmistrovs

3. vieta
Roberts Jakubonis
Dāvis Smiltnieks
Adrians Šukelovičs

ZĒNI 2005./2006. g. dz. 3. vieta
Raivis Rampāns
Nauris Roķis
Daniels Geidžūns

kola1

 

 

 ____________________________________________________________________

BĒRNU VIEGLATLĒTIKAS FESTIVĀLĀ - 2. vieta

Toms Arsentjevs
Edvards Bonāts
Oskars Djačuks
Timurs Kuzmičs
Reinis Stūris
Madara Katkovska
Patrīcija Aišpure
Alise Tīna Augstkalne
Rūta Ģeidāne
Kristiāna Ķiseļeva

40wgMkbwFTOpLag7TdKo

 

 

 ____________________________________________________________________

 

Šajā vietnē izmanto sīkdatnes. Uzzināt vairāk.