Get Adobe Flash player

Sasniegumi 2017./2018.mācību gadā

2. februārī Rīgā Zemgales reģiona konkursā " Lakstīgala 2018" piedalījās divas Bauskas sākumskolas komandas, iegūstot 1. pakāpes diplomus.

1. komanda: Dzene Annija, Kondore Karīna, Megre Adrija, Munda Žanete, Sturme Leina, Sūnaika Jasmīna 4.a klase, skolotāja Marina Lazdiņa

2. komanda: Ārmane Rūta, Ķibure Laura, Rjabova Santa, Taube Agate 4.c un Rutka Marta 4.b klase, skolotāja Daina Ārmane 

2. komanda nopelnīja iespēju "Lakstīgala 2018" finālā pārstāvēt Zemgales novadu, kurš notiks 9. martā Rīgas Latviešu biedrības namā.

 

 __________________________________________________________________________  

Bauskas novada sacensības “Tautas bumbā”  

ZĒNI - 1. vietatautasb

Sandris Ernests Rudzroga

Toms Rimševics

Roberts Miezītis

Aleks Simsons

Marsels Miļjus

Valdis Valters Vanags

Raivis Rampāns

Toms Ķivers 

MEITENES- 1. vieta

Monta Šulte

Tīna Jakubone

Leina Simanoviča

Klinta Burgevica

Elvita Grišule

Estere Starodubceva

Jasmīna Lejniece

Aleksa Ance Vilciņa

Samanta Karaša

Katrīna Ruža

 __________________________________________________________________________  

Bauskas novada sacensības “Dambretē” - 1. vieta

Raiens Gintersdambret

Dāvids Avotiņš

Kaspars Dūmiņš

Keita Enija Platā

Sabīne Varneviča


 


__________________________________________________________________________  

Latviešu tautas dziesmu dziedāšanas sacensībās “Lakstīgala 2018” Bauskas un Rundāles novada posmā 

Marinas Lazdiņas 4.a klases komandai:marina 1

Annijai Dzenei

Adrijai Megrei

Žanetei Mundai

Leinai Sturmei

Jasmīnai Sūnaikai

Karīnai Kondorei

Dainas Ārmanes 4.c un 4.b klases komandaidaina2

Rūtai Ārmanei

Laurai Ķiburei

Santai Rjabovai

Agatei Taubei

Martai Rutkai


 



__________________________________________________________________________  

Sveicam skolas skatuves runas konkursa uzvarētājus:

Karīnu Kondori 4.A, 

Leinu Simanoviču 5.B,

Keitu Kondori 6.C, 

Alīnu Vilciņu 2.C, 

Selīnu Liepu 2.C, 

Evelīnu Āboliņu 3.C!

 __________________________________________________________________________  

Bauskas sākumskolas matemātikas olimpiādes uzvarētāji – 

5.klašu grupā      

Sandris Ernests Rudzroga ( 5.a ) -  1.vieta                                      

Diāna Grantiņa  (5.b ) -  2. vieta      

Edgars Saltais    (5.b ) - 3. vieta  

6.klašu grupā        

Keita Kondore  (6.c )  -  1.vieta        

Kristers Jasūns (6.b)  -  2.vieta        

Kristers Dervins ( 6.b ) -  3.vieta                        

Atzinību ieguva – Renijs Alksnis (5.b), Klinta Burgevica, Anete Čakša  (5.a), Keita Jirgensone (6.c), Alise Niedre (6.c ).

 __________________________________________________________________________  

 

Sveicam! Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) rīkotajā konkursā pedagogiem par labāko klases audzināšanas stundu uzvarējušo skolotāju vidū mūsu skolas pedagoģe Santa Nākmane. /lasīt vairāk/

santa

  __________________________________________________________________________   

Bauskas un Rundāles novada skolēnu sporta spēļu kopvērtējumā 1.skolu grupā
Bauskas sākumskolai 1.vieta 2016./2017.mācību gadā!
Paldies sporta skolotājiem Aivai Aišpurei un Krišjānim Zaueram! 

25398980 2456101787947656_1624637277290285215_n

 __________________________________________________________________________  

Bauskas novada 5.- 6.klašu vizuālās mākslas konkursā ,,Mana Latvija ir….’’ Keitai Jirgensonei ( 6.c ) – 2.vieta

Paldies – M.Dravniecei(5.a), M.Stīrijai(5.b), M.Tēraudei, K.Galvonam (6.a), R.Baļčūnei (6.b) par dalību konkursā un skaistiem  mākslas darbiem.

Paldies skolotājai Aivai Linkevičai par ieguldīto darbu sagatavojot skolēnus olimpiādei.

 __________________________________________________________________________ .

Lepojamies un sirsnīgi sveicam mūsu kolēģes par dalību un panākumiem
Bauskas novada konkursā „Gada skolotājs 2017”!
Daina Ārmane - „Gada skolotājs interešu izglītībā” pretendente
Aiva Aišpure - iegūts tituls „Bauskas novada Gada skolotāja sākumskolā 2017”  

IMG-20171201-WA0000

 __________________________________________________________________________ 

Bauskas sākumskola ir iekļuvusi 30 labāko Latvijas skolu vidū, kuras piedalīsies NBA junioru līgas 18 basketbola otrās sezonas pamatturnīrā.
8.novembrī Bauskas sākumskolas basketbola komandas kapteinis Maikls Burmistrovs pārstāvēja skolu NBA junioru līgas drafta ceremonijā. Zemgales reģionā startē 5 komandas – Iecavas vidusskola, Jelgavas 4.sākumskola, Jēkabpils pamatskola, Mežinieku pamatskola un Bauskas sākumskola. Mūsu skolai tika pielozēts NBA klubs Los Angeles Lakers, kuru pārstāvēsim turnīrā.
Atklāšanas ceremonijā piedalījās arī NBA pārstāvis Henrijs Utku, ilggadēja Latvijas izlases spēlētāja un WNBA čempione Anete Jēkabsone-Žogota, Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins kā arī Latvijas Jaunatnes līgas prezidents Māris Martinsons.

 

  

 __________________________________________________________________________ 

Bauskas novada basketbola sacensībās “Oranžā bumba” 2006. – 2007.g.dz. meitenes ieguva 2.vietu.
Komandā spēlēja:
Kristīne Ella Slaidiņa
Jasmīna Lejniece
Tīna Jakubone
Monta Šulte
Estere Starodubceva
Aleksa Ance Vilciņa
Ance Ūdre

Bauskas novada basketbola sacensībās “Oranžā bumba” 2006. – 2007.g.dz. zēni ieguva 1.vietu.

Komndā spēlēja:IMG 3776Toms Rimševics
Raivis Rampāns
Aleks Simsons
Sandris Rudzroga
Rodrigo Kramiņš
Maikls Burmistrovs
Dāvis Smiltnieks





Bauskas novada basketbola sacensībās “Oranžā bumba” 2006. – 2007.g.dz. zēni ieguva 3.vietu.

Komandā spēlēja:
IMG 3779Jānis Barāns
Roberts Katkovskis
Adrians Augusts
Adrians Šukelovičs
Kristers Rudevičs
Markuss Kardovičs
Kristaps Zviedris
Ēvalds Savickis

 

 


__________________________________________________________________________

Bauskas novada sacensības “Rudens komandu krosā”

1. vieta

Attachment555Sandris Ernests Rudzroga 
Henrijs Bušs
Raivis Rampāns

1. vieta


Arta Marija Dreimane
Denīze Rence
Tīna Jakubone

2. vieta

Marsels Miļjus
Aleks Simsons
Nauris Roķis

2. vieta

Selīna Balakāne
Keita Kondore
Anna Sergejeva 

__________________________________________________________________________

Bauskas un Rundāles novadu sacensības vieglatlētikā -“Jaunais vieglatlēts”


"E" grupa MEITENĒM KOPVĒRTĒJUMĀ - 3. VIETA

400 m Nikola Trasūne - 1. vieta
T/L Nikola Trasūne - 2. vieta
4x60 m pretstafete - Nikola Trasūne, Madara Rimeicāne, Felicita Leonora Feigina, Aleksandra Turova - 3. vieta

"E" grupa ZĒNIEM KOPVĒRTĒJUMĀ - 1. VIETA

60m Artis Duklavs - 2.vieta
400m Roberts Jakubonis - 1.vieta
T/L Artis Duklavs - 1.vieta
4x60 m pretstafete - Roberts Jakubonis, Renārs Gļauda, Arnolds Kapelis, Artis Duklavs - 1.vieta

"D" grupa MEITENĒM KOPVĒRTĒJUMĀ - 1. VIETA

60m MONTA ŠULTE - 3.vieta
200m TĪNA JAKUBONE - 2.vieta
600m ARTA MARIJA DREIMANE - 1.vieta
T/L RENCE DENĪZE - 3.vieta
A/L ARTA MARIJA DREIMANE - 2. vieta
4x60 m pretstafete- MONTA ŠULTE, TĪNA JAKUBONE, ARTA MARIJA DREIMANE, DENĪZE RENCE 


"D" grupa ZĒNIEM KOPVĒRTĒJUMĀ - 1. VIETA

60m RAIVIS RAMPĀNS - 2.vieta
60m/b SANDRIS ERNESTS RUDZUROGA - 2. vieta
200m RAIVIS RAMPĀNS - 1. vieta
600m HENRIJS BUŠS - 1. vieta
600m MARKUSS NIKOLAJS TROFIMOVS - 3.vieta
T/L SANDRIS E.RUDZUROGA - 1.vieta
T/L VALDIS V. VANAGS - 2.vieta
4x60 m pretstafete - RAIVIS RAMPĀNS, HENRIJS BUŠS, SANDRIS E.RUDZUROGA, VALDIS V. VANAGS

IMG 3015

 __________________________________________________________________________

Bauskas novada sacensības ''Futbolā" 3. vieta


Komandā spēlēja:Attachment1

Markuss Straumanis

Rihards Marinskis

Kristers Dervins

Ralfs Akmentiņš

Dions Dorči

Marsels Miļjus

Valdis Valters Vanags

Kristers Ozols

Ģirts Maikls Kononovs

Dāniels Puks 


Bauskas novada 5.- 6.klašu  vizuālās  mākslas  konkursa ,,Mana Latvija ir….’’ uzvarētāju

 

Keitu Jirgensoni ( 6.c ) – 2.vieta

 

Paldies – M.Dravniecei(5.a), M.Stīrijai(5.b), M.Tēraudei, K.Galvonam (6.a), R.Baļčūnei (6.b) par dalību konkursā un skaistiem  mākslas darbiem.

Paldies    skolotājai     A. Linkevičai  par ieguldīto darbu sagatavojot skolēnus olimpiādei.