Bauskas sākumskolā realizētie projekti.

Par biedrības Bauskas sākumskolas padomes projektu “Izzini Bausku bērna acīm”

Latvijas valsts simtgades priekšvakarā, 14.novembrī,Bauskas sākumskolā tika atklāts ceļvedis “Izzini Bausku bērna acīm”, kas ir Bauskas

Bauskas novada pašvaldības konkursa „MĒS SAVAM NOVADAM 2018” realizētais projekts. Par šajā projektu konkursā iegūto finansējumu tika izdoti 500 bukleti “Izzini Bausku bērna acīm” un izveidoti 15 informatīvie stendi, kas izvietoti dažādās Bauskas vietās, piemēram, pie Pētera I akmens kalēju un Rūpniecības ielas stūrī, pie Mūsas tilta apļa strūklakas u.c. Pie Bauskas sākumskolas ir novietoti 2 informatīvie stendi, kuros vēstīts par skolu un var izlasīt 3.B klases sacerēto leģendu. 14.novembrī skolēni kopā ar skolotājiem un vecākiem ar jaunajiem ceļvežiem rokās devās izzināt Bausku. Pie apskates objektiem šī ceļveža idejas iniciatori- 3.B klase- bija sagatavojuši uzdevumus.

Ceļveži tiks dāvināti arī visām Bauskas novada izglītības iestādēm, un tie atradīsies arī Bauskas Tūrisma un informācijas centrā. Savukārt informatīvajos stendos līdzās informācijai par konkrēto vietu ir interesanti nostāsti un leģendas par dažādiem notikumiem un cilvēkiem.

Ceļveža mākslinieks un maketa autors ir Bruno Bahs, fotogrāfs Jānis Laicāns, vēsturiskos faktus precizēja R.Ābelnieks, informāciju un leģendas par apskates vietām apkopoja Bauskas sākumskolas padomes vecāki, konsultējoties ar vēsturnieku A.Urtānu. paldies par sadarbību sakām arī Aināram Pastoram,SIA „MAK BŪVE”, SIA Baltic Packaging trading, bet vislielākais paldies biedrības “Bauskas sākumskolas padome” vadītājai Lindai Tijonei.

Izzini Bausku bērna acīm arī tu un atrod katrā vietā ko jaunu un neparastu!

Bauskas sākumskolas direktores vietniece Inita Nagņibeda

______________________________

Projektu konkursā „Sporta inventāra iegāde mācību priekšmeta “Sports” standarta īstenošanai Bauskas novada izglītības iestādēs” ietvaros Bauskas sākumskolā tika papildināts sporta inventārs:

1. Florbola nūja (25 gab.)
2. Vingrošanas aplis, plakanais (20 gab.)
3. Hronometrs (2 gab.)
4. Mērlente, 20m (1 gab.)
5. Mērlente, 50m (1 gab.)
6. Treniņu barjera, atlecošā (8 gab.)

______________________________

„Sporta inventāra iegāde Bauskas novada vispārējās izglītības iestādēs”
lasīt vairāk

Projekta „Sporta inventāra iegāde Bauskas novada vispārējās izglītības iestādēs” ietvaros skolā tika papildināts sporta inventārs :

1.Badmintona komplekts junioriem (5 gab.)
2.Vingrošanas paklājs (10 gab.)
3.Pievilkšanās stienis zviedru sienai (4gab.)
4.Vingrošanas bumba Overball (20 gab.)

Radošās dienas “Mēs Bauskai”
lasīt vairāk

Lielo un mazo zinātnieku dienas “Bauskā eksperimentē”