Skolēnu personas datu aizsardzības kārtība.

/skatīt pielikumu/

Kārtība, kādā Bauskas sākumskolā uzturas nepiederošas personas.

Cienījamie vecāki!
Informējam, ka ir veikti grozījumi Izglītības likumā par mācību līdzekļu iegādi( Informācija 24.07.2013).

/skatīt pielikumu/

Aktuālā informācija mūsu skolas vecākiem!

Lasīt vairāk!

Mīļie vecāki!

Vai zināt, ka pašvērtējums ir ceļš uz panākumiem? Pozitīva sevis uztvere jeb pozitīvs pašvērtējums ir ārkārtīgi svarīgs priekšnosacījums apmierināta un veiksmīga bērna un pusaudža attīstībai. Jūs, vecāki, esat tie, kas vairāk kā jebkurš cits veicina sava bērna pašvērtējuma veidošanos, jo tieši jūs esat pirmie un paši nozīmīgākie bērna skolotāji. Cilvēka pašvērtējums vistiešāk ietekmē to, kādas veidosies attiecības ar ģimenes locekļiem, skolotājiem, draugiem un citiem pieaugušajiem.Reizēm vecākiem pietrūkst izpratnes par to, cik ļoti viņu vārdi un darbi ietekmē to, kā bērns vai pusaudzis jūtas. Ieskatieties skolas psiholoģes piedāvātajā materiālā!

Lasīt vairāk!